• WEBOVÉ STRÁNKY JSOU V REKONSTRUKCI

    Přihláška na to stát se mentorem je zde

Praha

Z Českých Budějovic jsme vyjížděli kolem 10 hodiny a v Praze jsme byli cca v 1. Hned po příjezdu jsme koupili lístky na metro a jeli se ubytovat. Hostel byl z vlakového nádraží asi 10 minut tramvají. Zastávka Anděl. Byl opravdu v dobré lokalitě a i do centra to pěšky nebylo daleko.
Rychle jsme se ubytovali a šli se najíst a vyrazili na Petřín. Lanovkou nikdo jet nechtěl, tak jsme šli po svých. Bylo celkem jasno, takže z rozhledny byla vidět celá Praha. Pak jsme se vydali procházkou na pražský hrad. Katedrála sv. Víta byla bohužel zavřená.
Prošli jsme si to a šli jsme se podívat na zeď Johna Lennona a Karlův most. Už byla tma, takže z Karlova mostu byl krásně vidět osvětlený hrad a katedrála. Procházkou podél Vltavy jsme šli zpět na hostel. Po společné večeři, kdo chtěl jsme vyrazili do centra za nočním životem:).
Druhý den ráno jsme měli domluvenou prohlídku s průvodcem s který se šla Královská cesta. Z Prahy jsme vyjížděly kolem 5 a po menších komplikacích z důvodů výluky jsme dorazili do ČB kolem 8.

Bookmark the permalink.

Comments are closed