Ping pong

13. 3. 2015

V pátek, 13. března v 16:00 hodin se pod záštitou International Student Club USB ČB uskutečnila další sportovní akce – Ping pong tournament. Zúčastnili se 4 studenti z ciziny, kteří studují na JU v rámci programu EU, Erasmu. Dále pak 3 studenti z ČR a také pořadatelka Diana Krulišová, studentka pedagogické fakulty JU, která se nakonec také zapojila do hry.
Studenti se sešli v hale na stolní tenis na katedře tělesné výchovy a sportu na Sádkách. Nejdříve se vzájemně představili, poté se upřesnila základní pravidla hry a dohodl se systém hry. Poté přišlo krátké rozehrání a začal samotný turnaj.
Hrál se systém každý s každým, jelikož stoly na stolní tenis byly zaplaceny na 2 hodiny a hráčů bylo poměrně málo. Časově to nakonec vyšlo úplně přesně.
Výsledky všech zápasů se zapisovaly do předem připraveného pavouka, po dohrání všech zápasů se spočítaly ty vyhrané a podle nich se zjistilo umístění všech přítomných.
Dále přišlo na řadu vyhlášení výsledků. Podle pokynů z vedení byly vyhlášeny 3 první místa z dívek a 3 první místa z chlapců. První místo z dívek obsadila pořadatelka Diana Krulišová, 2. místo Adéla Srubjanová, 3. místo Kristýna Petrová a 4. místo Sindy Srubjanová, která pochází z Německa. Z chlapců obsadil 1. místo Armando Costa z Portugalska, 2. místo Petr Novotný, 3. místo Flavius Príchící z Rumunska a na 4. místě skončil Daniel Costa z Portugalska. Všechny 3 výherní místa byly oceněny velice pěknými cenami a diplomy.
Nakonec se všichni zúčastnění vyfotili a se skvělou náladou se rozloučili. Turnaj se velice povedl, celou dobu panovala výborná nálada a všichni studenti hráli s velkým nasazením. Během turnaje se podařilo pořídit poměrně velké množství fotografií, takže celý průběh je skvěle zdokumentován.

Bookmark the permalink.

Comments are closed