Miniveletrh Studuj a pracuj v zahraničí, Budějovický Majáles

2015, 27 May

Měli jsme tu čest se aktivně zúčastnit Budějovického Majálesu 2015, a to díky miniveletrhu Studuj a pracuj v zahraničí.
Děkujeme za možnost prezentovat Jihočeskou univerzitu, náš klub, naše aktivity a promluvit si se zajímavými lidmi. Děkujeme i našim zahraničním studentům, kteří se postarali o to, abychom se ani chvilku nenudili :)
——————–
It was an honor to be able to participate in Budějovický Majáles 2015. It was thanks to the miniveletrh Study and work abroad.
We really appreciate the opportunity to represent the University of South Bohemia, our club, our activities and also thank for the possibility to meet interesting people.
The big thanks is to our foreign students who stayed there with us. It was fun, thanks! :)

Eva Adámková