Kočkoden / Cat day

2015, 21 APRIL

Whole day dedicated to cats, wild and domestic, all shapes and colours :)
Event organized by ISC and local NGO Kočky České Budějovice, z.s. that cares for cats without home.
Whole day was the possibility to financially or materially contribute to abandoned cats in care of the NGO.
———————————-
Celý den věnovaný kočičkám, divokým i domácím, všech tvarů a barev :)
Akci organizoval Mezinárodní studentský klub JU společně se sdruženímKočky České Budějovice, z.s., které pečuje o opuštěné kočičky.
Po celý den bylo možné finančně nebo materiálně přispět na opuštěné kočičky v péči sdružení.

Návštěvnost byla opravdu úžasná, pořád jsme měli u stánku nebo uvnitř u kočiček spoustu lidí smile emoticon Jenom uvnitř klubu se mi podařilo za celý den s povolenou „statistickou odchylkou“ napočítat asi 30 dětiček a 90 dospěláků!!! Prodejem dárkových předmětů nebo věnováním od návštěvníků se vybralo úctyhodných 6 650 korun! Kočičky dostaly i nějaké materiální dary. A skvělá tečka nakonec – Bobinka a Knírka našly své nové majitele a během týdne odjedou domů :)

Mgr. Martina Karásková