Beauty day

December 10, 2014

We’ve let ourselves to be beautified to the party! Girls from a specialized school SŠ OSaP a VOŠ České Budějovice have done our make-up, hairstyle and stylized us ;)
They were able to do our hair according to our requests – oldies style, popular pin-up, or curly hair. Also the make-up was made very professionally.

To the party, we went perfectly prepared and satisfied :)


Ve středu 10. prosince se sešla skupinka dívek a s nimi jeden kluk, aby se nechali zkrášlit na večerní párty. Jejich cílem bylo SŠ OSaP a VOŠ České Budějovice. V rámci programu Příprava žáků na špičkové provozy v praxi je měli zkrášlit studenti 2. ročníku.

Nejdříve jsme udělali společné foto a poté si nás rozdělili na dvě skupinky. Jedna skupinka zůstala nahoře v kadeřnictví, druhá šla do kosmetického salonu do přízemí. Budoucí kosmetičky byly velmi příjemné a šikovné a tak jsme všechny, krásně nalíčené, s radostí šly nahoru. Těšily jsme se ještě na to, co nám kadeřníci vytvoří na hlavě. Někdo měl jasnou představu toho, jak chce vypadat, někdo to nechal na kadeřníkovi. Tak či onak, všichni jsme byli nalíčeni i učesáni úžasně. Doufám, že se tento den bude ještě opakovat, opravdu to stálo za to! :)

Beauty day (logolinka projektu)

Bookmark the permalink.

Comments are closed